Kim jesteśmy?

Poradnia psychologiczna online to innowacyjna forma pomocy psychologicznej.

Serwis internetowy eHominis Centrum Wsparcia Psychologicznego to szybka, profesjonalna, dyskretna i bezpieczna forma kontaktu z wysoko wyspecjalizowanymi psychologami. W dobie wszechobecnego Internetu wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową to tylko 48h! W przypadku rozmowy na skype, data oraz godzina ustalana jest indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Dyżury w Centrum Wsparcia Psychologicznego e-hominis.pl pełni zespół psychologów, nastawiony na wysoką jakość świadczonych usług, pracujący pod stałą superwizją. W pracy kierujemy się zasadami etyki zawodu psychologa. Korzystając z naszych usług, jako Klient masz pewność, że wsparcia udzieli Ci osoba wysoce kompetentna i specjalizująca się właśnie w Twojej sprawie. Twoje zgłoszenie konsultowane jest również zespołowo, co gwarantuje kompleksowość naszych usług.

W dobie informacji większość spraw możemy załatwić przez Internet nie wychodząc z domu. Masa obowiązków i przy tym towarzyszący stres często odbija się na naszym zdrowiu psychicznym. Psycholog online to komfortowe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić na czasie (nie czekać w kolejkach) i skorzystać z profesjonalnej porady psychologicznej.

W eHominis stawiamy na jakość. Każda sytuacja jest indywidualnie rozpatrywana nawet gdy ten sam problem spotyka wiele osób. Nasza poradnia psychologiczna to przede wszystkim gwarancja zadowolenia. Jeżeli do 48 godzin od zgłoszenia nikt się z Tobą nie skontaktuję lub nie będziesz usatysfakcjonowany z wykonanej usługi - zwrócimy Ci pieniądze.

Wybierz eHominis - czas na innowacyjne metody pomocy psychologicznej.

Dlaczego warto zgłoście się właśnie do Nas?