• 1. Wybór usługi
 • 2. Płatność
 • 3. Kontakt z psychologiem

Wybierz usługę, która jest dla Ciebie najlepsza:

 • Kontakt E-mail

  Kontakt e-mailowy ma na celu pomóc w jak najbardziej dyskretny sposób dla Państwa. Usługa zalecana dla osób, które potrzebują szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytanie.

  39.00
  wybierz
 • Pakiet 3 E-mail

  Pakiet 3 E-maili to rozbudowana usługa kontatu e-mailowego, dzięki której jeden specjalista będzie towarzyszyć Państwu w tym konkretnym dla Państwa czasie za pomocą wymiany mailowej. W Pakiecie 3 E-maili możesz szczegółowo opisać swój problem, który zostanie szczegółowo przeanalizowany. Usługa zalecana dla osób, które borykają się z trudnościami wymagającymi głębszej i dłuższej analizy w celu dostosowania adekwatnej interwencji psychologicznej.

  89.00
  wybierz
 • Audio-Rozmowa

  Usługa zalecana dla osób, które swój problem nie chcą przedstawić w sposób pisemny lub wolą go przedstawić słownie i również w takiej formie otrzymać odpowiedź. Dzięki aktywnej usłudze, można na bieżąco zadawać nurtujące pytania i otrzymywać natychmiast odpowiedź.Jeden z naszych specjalistów będzie dostępny do Twojej dyspozycji na skype, przez 50 minut o ustalonym wcześniej terminie.

  79.00
  wybierz
 • Video-Rozmowa

  Usługa zalecana dla osób, które swój problem nie chcą przedstawić w sposób pisemny lub wolą go przedstawić słownie i również w takiej formie otrzymać odpowiedź. Dodatkowo obraz wizyjny pozwoli oswoić się z naszym specjalistą oraz zobaczyć pełną akceptację tego z czym zgłaszacie się Państwo do Centrum Wsparcia Psychologicznego Ehominis. Poczujesz się jak w gabinecie psychologicznym nie wychodząc z domu. Jeden z naszych specjalistów będzie dostępny do Twojej dyspozycji na skype, przez 50 minut o ustalonym wcześniej terminie.

  79.00
  wybierz